Kuras kompānijas uzstāšanos E3 2016 gaidi visvairāk?

Izsaki savas domas un viedokli par "Konsoles.lv aptauja" uzdoto jautājumu.
Slēgts

Kuras kompānijas uzstāšanos E3 2016 gaidi visvairāk?

Sony
6
50%
Microsoft Studios
3
25%
Electronic Arts
2
17%
Bethesda
0
No votes
Ubisoft
0
No votes
Nintendo
0
No votes
Take - Two
1
8%
Kadokawa
0
No votes
 
Total votes: 12
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4570
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

26 Mai 2016 15:55

Pavisam drīz 14. jūnijā līdz 16. jūnijam notiks viens no lielākajiem spēļu industrijas pasākumiem E3, kas solās būt ļoti interesants, jo šoreiz ieradīsies arī Take - Two, kuru pakļautībā ir Rockstargames un 2K.

Visai iespējams sagaidīsim Red Dead 2 spēles atklāšanu, kā arī varbūt ilgi gaidīto GTA V stāsta papildinājumu, un kaut ko vairāk par Agent spēli, kuru atklāja jau 2007. gadā kā ekskluzīvu PS3 spēli, bet tā arī līdz šim tā nav ieraudzījusi dienas gaismu. Iespējams kompānija slēpj arī citus pārsteigumus. Ne velti Zelniks izteicās, ka E3 ieradīsies ar vērienību.

Par Sony un Microsoft: Vai tiešām šie giganti atklās jaunākas konsoles versijas? Baumo, ka jaunais Xbox One būšot vēl plānāks ar 4K atbalstu, un kaut kas līdzīgs arī esot ar PS4. Lai vai kā, manuprāt, Microsoft tagad ir lieliska iespēja uzlabot savu vietu konsoļu tirgu ar jaunu Xbox One modeli.

Un protams, varam sagaidīt arī vairākas spēles atklāšanas, kā arī noteikti kādu pilnīgi jaunu projektu. Runājot par sevi, tad es šoreiz visvairāk gaidu Take - Two uzstāšanos, jo ļoti vēlos noticēt, ka tiešām būs nākamā Red Dead spēle, jo man vairums piekritīs, ka Red Dead Redemption ir viena no atmiņā paliekošajām un labākajām spēlēm iepriekšējo spēļu paaudzē.

Taču, ko Tu visvairāk gaidi no E3 un kuras kompānijas uzstāšanos šajā gadā gaidi visvairāk?
Image
Slēgts