Auto simulatoru aprīkojums

jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1303

05 Jan 2020 17:43

Viss ir ļoti atkarīgs, ar ko spēlē, vai ar stūri, vai ar kontrolieru. PC2 spēlējot uz realizmu ir super.
Starp PC2 un GtSport, es Assetto Corsa lieku trešā vietā.
Bet runājot par GtS, jā, kontents tiek papildināts katru mēnesi.
pepeyoshi
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
Komentāri: 340

05 Jan 2020 19:05

Oktobrī noperku sev G29, lai paspēlēt Driveclub, ievilka, pamēģināju citas spēles. Decembrī jau pasūtīju sev GT Omega Apex stendu, tagad jau domāju vai pārdod G29 un iegādāties Thrustmaster T300 RS GT, vai tomēr sagaidīt kad iznāks PS5 un tad pirkt iekārtu kas bus savienojama ar jaunu konsoli, bet G29 pagaidam uzlabot ar modiem.

Project Cars 2 it ka ir realistisks, grafiska ziņa skaists un single player kontenta pilns, bet pēc ilgas sessijas ar G29 rokas baigi sap un braukot pa to pašu treku ar lidzīgu mašinu Assetto Corsa apļa laiki man ir daudz labāki nekā PC2.

Ne pa topiku rakstam, jataisa jaunu sadaļu laikam! 😀
Image
jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆

05 Jan 2020 19:53

Man ir līdzīgi ar Gt.
Pc2 man ir sliktaks apļa laiks, ka Gt.
Bet lai rokos mazāk sāp, setingos to var labot. Itseviški uz garām sesijām, kur jābrauc pa 2h vai 300apļiem. Karjeru esmu izgājis visu, palikas tikai online trofejas dabūt, lai izcinitu platīnu.
pepeyoshi

05 Jan 2020 21:08

settingos jau atradīju sev kompromisu, bet tik un tā forumos lasiju ka G29 iekārtam tā ir zināma lieta ka pēc ilgas sessijas rokas sap, jo FFB ir vairāk rupjš neka precizs. Kād izdomāju nopirkt sev stūre tad nebija domās ka velēšos iedzilināties talāk par Driveclub, un vienīgas kas bija prata bija piejama cena un +/- normāla kvalitāte.
Image
jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆

05 Jan 2020 21:56

Tā ir kā atkarība, tici man, vēlāk jau sāksi domāt par hidraulisko pedāļu bloku!
okie
*Patrons*
*Patrons*
Komentāri: 490

05 Jan 2020 22:03

taa skataas neesmu vieniigais ar sho dilemmu - vareetu stuuriites jomaa ko jaunu njemt, bet nevar zinaat ko naakamaas atbalstiis un ko ne. Veel pavisam skaisti buutu ar abu abalstu, xkases un ps. laikam buus vien jaanogaida. nav praatiigaakais laiks investeet.
Image
pepeyoshi

05 Jan 2020 23:13

Jā, šis hobbijs ir dargs, man bija grūti paskaidrot savai dzīvesbiedrei kāpēc man 37. gadu vīrietim vajag 15kg metālkonstrukciju par 150€ lai video spēļu stūrei par 220€ būtu vairāk stabilitātes 😀 Nerunājot par Direct Drive Wheel, hidrauliskos pedaļus, rokas bremzi un t.t.
Image
pepeyoshi

05 Jan 2020 23:23

okie wrote:
05 Jan 2020 22:03
taa skataas neesmu vieniigais ar sho dilemmu - vareetu stuuriites jomaa ko jaunu njemt, bet nevar zinaat ko naakamaas atbalstiis un ko ne. Veel pavisam skaisti buutu ar abu abalstu, xkases un ps. laikam buus vien jaanogaida. nav praatiigaakais laiks investeet.
Tieši tā, vēlos labāku iekartu bet nav zināms vai stradas kopā ar ps5, un ņemot verā ka galu galām ražotajiem tas ir bizness un iespēja nopelnīt, es domāju ka būs arī jaunie modeļi, līdz ar to plānoju iztikt ar G29, un labāk sakrāt vairāk naudas nakamai investicījai!
Image
jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆

06 Jan 2020 01:04

pepeyoshi wrote:
05 Jan 2020 23:13
Jā, šis hobbijs ir dargs, man bija grūti paskaidrot savai dzīvesbiedrei kāpēc man 37. gadu vīrietim vajag 15kg metālkonstrukciju par 150€ lai video spēļu stūrei par 220€ būtu vairāk stabilitātes 😀 Nerunājot par Direct Drive Wheel, hidrauliskos pedaļus, rokas bremzi un t.t.
Man taja ziņā ir vieglāk, man sieva tam gāja cauri vēl Ps3 laikos, kad spēlēju Gt 5 un 6 un aktuālā stūre bija Logitech GT.
Tagat tas viss ir jau kā norma, jaunas konsoles iznakšana, dzelžus papildināt, utt...
pepeyoshi

06 Jan 2020 12:08

Man tagad sieva Nr.2 :)) Grūti visu paskaidrot no jauna!
Image
Faraons
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 37

06 Jan 2020 13:24

Nereāli interesants topiks.
Stūres, dzelži un izskaidrošanās ar sievām. Man jau bija pagrūti paskaidrot, ka man vispār vajag PS4. Tagad arī skatos uz stūrēm.
Kādam no jums ir arī speciālais krēsls?
Image
jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆

06 Jan 2020 14:08

Faraons wrote:
06 Jan 2020 13:24
Nereāli interesants topiks.
Stūres, dzelži un izskaidrošanās ar sievām. Man jau bija pagrūti paskaidrot, ka man vispār vajag PS4. Tagad arī skatos uz stūrēm.
Kādam no jums ir arī speciālais krēsls?
Laika gaita, man tie ir vairaki bijuši, sakot no PRO V2 (baigais drsņkis) kustas uz visam pusem, pluss tikai tāds, ka bija salokams un ļoti kompakts, skapi mierigi vareja turēt. Beidzot ar Playseat Evolution, tas jau tads gana labs, tikai pedāļu platformu vajag modificēt, jo tad, kad pedāļu bloks ir zem leņka, tad pie specigas bremzēšanas, tas lokas. Tam visam vajag papildus krenšteinus uzmeistarot.
pepeyoshi

06 Jan 2020 14:38

Man speciāla krēsla nav, un tas aizņem pēdējo vietu velmju sarakstā, jo dzīvoju Rīgas centrā dzīvoklī un pilnam cockpitam man nav vietas, vai nu vismaz jāmet ārā dēla skolas galdu :E

Kad domāju par risinājumu stūres pieskrūvēšanai man bija izvēle starp Playseat Challenge, Wheel Stand Pro Deluxe, Next Level Racing Paddock Lite vai GT Omega Apex Wheel Stand, jo idēja aiz visa bija tāda lai es visu varētu savākt kopā un tas neaizņemtu daudz vietas kad nelietoju, protams arī cena ap 150 EUR. Daudz ko izlasīju, paskatījos apskatus youtube, par plusiem un mīnusiem utt. Man galvenais bija lai būtu kompakts, bet uz to pašu laiku stabils risinājums kas varēs izturēt arī nopietnāku iekārtu nekā G29.

Youtuba ir ļoti labs kanāls kas veltīts Sim racinga iekārtam "Sim Racing Garage" (iesaku) kur viens vīrietis, jau gados, detalizēti stāsta par visādam Sim racing iekārtam, un tur viņš apskatīja GT Omega Apex Wheel Stand. Lēmums bija pieņemts. Un viens no plusiem arī bija ka šo stendu var upgreidot līdz pilnām cockpitam, ja kādreiz būs vēlme.

Savam krēslam ko tagad izmantoju es pielīmēju pret slīdes gumijas ko nopērku K-Senukai, lai neslīd atpakaļ kad pa vēlu spiežu uz bremzēm :))
Image
jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆

06 Jan 2020 14:53

pepeyoshi, Tev netrauce tas, ka GT Omega stativam, kajas ir pa tuvu? Vismaz man tā izskatas, jo savlaik šo es ari biju pētijis.
pepeyoshi

06 Jan 2020 15:46

Man personīgi tas netrauc, jo es pats esmu kompakts 179 cm un man nav ar ko salīdzināt īstenība. Pirms normāla stenda man bija dekoratīva grāmatu plaukta braukot ar kuru man vajadzēja domāt arī par to lai kad jāķer slaidu un ātri jāgriež stūri uz otro pusi mana visa konstrukcija neaizlido kaut kur. :) Tagad Apex stav ka tanks, var driftot stends stāv ka piemineklis, ka arī tur daudz pozīcijas, īpaši patīk ka pedāļiem var regulēt sānu (nezinu vai īsts vards "angle"" angļu valodā).

PS: GT Omega ir divi štatīvi Classic un Apex. Varbūt klasiskam ir mazāk vietas kājām? Jo Apex versija ir gandrīz masīva.
Image
jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆

06 Jan 2020 15:56

Man ir augums 1.86m
Tas ari bija viens no iemesliem, kam pievērsu uzmanību, kā būs ar kājām.
Pašam pirmajam manam statīvam, tā bija problēma, ceļgali bija atsisti gar stures koripusa platformu. :))
Paskatijos abus, gan Classic un Apex. Kajas garas, tas mani tieshi atturēja, ta daļa, starp potitem un ceļgaliem, vai pietiekami daudz var iztausnot kājas uz garu augumu.
Katra ziņa, tas tā, katram individuāli.
pepeyoshi

06 Jan 2020 16:08

Man var tā teikt vidējais augums, līdz ar to man svarīgākais bija statīva stabilitāte un izmērs, bet arī lai patik ka izskatās kad viss salikts.
Image
pepeyoshi

07 Jan 2020 13:06

Turpināšu tēmu!

Tagad vēlos sev iegādāties "sequential shifter" diemžēl Logitech modeļiem nāk tikai viens variants, kas ir vairāk rotaļlieta nekā nopietnā ierīce un tas vel ir tikai H-Shifters. Lat to pārtaisīt vajag vel papildus pasūtīt modus no 3DRAP un tad it ka var uzlabot līdz nepieciešamam Sequential variantam. Kopā tad sanāks ap 100EUR. Man ir šaubas vai tas ir tā vērts vai nu tomēr labāk lietot paddle shifters?

Pēc pētīšanas internetā es uzzināju ka ir viens konvertors DriveHub kas palīdz savienot visu PC SIM racinga perifēriju kopā ar PS4 vai Xbox konsoli.
Ka arī iemīlējos Aiologs Sequential Shifter. Tas viss savienojams kopā ar PS4 ar DriveHub palīdzību, kopējas izmaksas ap 300 EUR :)) it ka nav tik daudz, bet uz to pašu laiku tas tikai lai būtu iespēja pārslēgt ātrumu o_O

https://collectiveminds.ca/shop/allconsoles/drivehub/

http://shop.aiologs.net/shifter.html
Image
jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆

07 Jan 2020 14:04

Pepeyoshi, no savas puses, es Tev neiesaku iegūldīt naudu Logitech produktā. Manta nav slikta, bet ja Tu ar to hobiju esi "saslimis", ar laiku sapratisi, ka ar Logitech nevaresi pilnibā izpausties!
Ja tā turpināsi, ar laiku Tu vēlēsies vēl un vēl to papildināt, bet sapratīsi, ka nav vairs kur tālāk iet, jo Logitech iespējas ir salidzinoši mazas salīdzinājumā, ka piemeram ar Thrustmaster.
Ar laiku sāks Tev traucēt tas, ka stures ratus nevar nomainīt, skaļu zobratu sistēmas darbība, utt... bet izmainīt tur neko nevar.
Tas tikai ir laika jautājums, ka pāriesi uz Thrustmaster produktu.
pepeyoshi

07 Jan 2020 15:23

Logitech arī ir iespēja nomainīt stūres ratu, bet tur viss nav tik elementāri salīdzinājumā ar Thrustmaster. Es jau daudz informācijas atrādīju ka var to uzlabot, salīdzinoši par nelielu summu. Bet diemžēl pēc visiem uzlabojumiem cipars sanāks līdzīgs vai lielāks par jaunu T300 RS GT. Un es pilnība piekrītu ka tas nav to vērts, jo apļa rezultāti diez vai būs labāk, un Logitech sirdī paliek tas pats skaļš zobrats. "Decisions, decisions..."

Ja kas Amazon.de tagad Logitech Shifter iet pa 39.99 EUR 8-X
Image
Komentēt