Sony 3D headset - acis kubā

Sony 3D headset - acis kubā

E-pasts
06 Jan 2011
by Kaviars category Ziņas - PlayStation 3

3d headsetKamēr citi priecē acis, skatoties uz Sony Keynote prezentāciju CES 2011, daļa jau sāk domāt par programmā paredzēto 3D headsetu. Ko tad tas nozīmē? Šis pavisam jaunais 3D briļļu prototips piedāvās jums ielūkoties pa visam citādākā 3D vidē.

Ja vēl nav skaidrs, tad pastāstīšu mazliet sīkāk, šis headsets 3D attēlu, filmu vai ko citu parādīs tieši tavā acu priekšā, un tu vienlaicīgi arī dzirdēsi, kas notiek filmā. Tātad būs ekrāniņš acīm un austiņas ausīm. Taču, lai cik skaisti tas viss nešķistu, manuprāt, šī iekārta atstās diezgan nelabvēlīgas sekas uz cilvēka organismu, vai labāk būtu teikt, uz cilvēka redzi...

Izstrādātāji izsakās: "Šīs brilles izskatīsies kā Star Trek: The Next Generation's Geordi La Forge or Cyclops, ar kurām varētu staigāt X-Mens. Un vēl iedomājaties kāds būs efekts spēlējot, piemēram, Gran Turismo 5 ar šo headsetu, kad riepu kaukšanas un motoru rūkoņu skaņas nonāks tieši tavās ausīs, bet attēls būs acu priekšā! Tas noteikti izskatīsies lieliski!"

Ar nožēlu gan jāpaziņo, ka šis headsets vēl ir izstrādes procesā, un izstrādātāji nevēlās vēl atklāt, kādas fīčas vēl varēsim sagaidīt, kad šo brīnumu redzēsim veikalu plauktos un kādas būs tā cenas.

Komentāri (3)Add Comment
...
autors Andriky, 06.01.11
Es zināju, ka kādreiz tāds mošķis parādīsies. Move ar šo spēlēt nedrīkstēs.
...
autors Gatinjch, 07.01.11
galvenais jau ir cenas jautaajums, ja tas buus krietni zemaakaa un adekvaataa cenaa pret 3d tv, domaaju ka pirceeeji buus...;)
...
autors feete_non_stop, 09.01.11
domaju ka majas paradoties uz ielas ar sadu nebus pratigi, man kka nevisai tie kiber riki, for home use only.

Rakstīt komentāru
Komentāri ir slēgti. Tu vairs nevari pievienot komentārus.

busy